Moje ulubione stylizacje roku 2013.

Witajcie:)

Dzisiaj mam przyjemność zrobić małe blogowe podsumowanie minionego roku. Rok 2013 był pierwszym „pełnym” rokiem prowadzenia bloga ( rozpoczynałam w maju 2012r.), dlatego obfitował w największą, do tej pory, ilość wpisów i stylizacji. Z pewnością mogę powiedzieć, że blog jest czymś ważnym w moim życiu. Przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu robię coś dla siebie, coś co kocham, co sprawia mi przyjemność i pozwala mi  się spełnić. Jak większość kobiet na co dzień pracuję, zajmuję się domem, wychowuję dziecko i robię mnóstwo innych rzeczy, które kocham, blog jest jednak czymś co robię wyłącznie dla siebie. Nigdy nie sądziłam, że blog będzie miał tak wiele czytelniczek, co dodatkowo sprawia mi przyjemność, ponieważ poprzez komentarze i maile widzę, że blog nie tylko daje wiele mnie samej ale także Wam:) Bardzo często spotykam się z opinią, że dzięki moim stylizacjom zmieniłyście trochę sposób ubierania, a co najważniejsze czujecie się z tym świetnie:) Nie macie pojęcia jaką takie słowa sprawiają mi radość, szczególnie wtedy, gdy mam mały jak ja to nazywam „dołek blogowy”, który naturalnie czasami się zdarza. To jest niesamowite, ale ZAWSZE wtedy dostaję od Wam maila z podziękowaniami za to co robię i wieloma innymi miłymi słowami, które dają mi motywację do dalszej pracy. Nie ma co ukrywać blog to też ciężka praca, miła ale jednak praca:) Nie tylko moja praca, przy zdjęciach uczestniczy także fotograf. Na co dzień współpracuję z dwoma osobami – Ulą, która jest bardzo sympatyczną i miłą dziewczyną, z zamiłowaniem do fotografii oraz z Krzysztofem, którego poznałam zupełnie przypadkiem i z którym zrobiliśmy wiele cudownych zdjęć. Ula i Krzysztof – bardzo Wam dziękuję za czas, wysiłek i miłą atmosferę podczas sesji ( Wy najlepiej wiecie, że generalnie nie lubię zdjęć:) a jednak dzięki Wam udaje się stworzyć coś ciekawego:))

Dziękuję Wam moje czytelniczki, za to, że dajecie mi ogromną siłę, motywację. Moje czytelniczki to kobiety z klasą, z czego jestem bardzo dumna, niektóre z Was już nawet kojarzę ( oczywiście z bloga:)). Gdyby nie Wy pewnie nie miałabym aż tak dużej motywacji do prowadzenia tego bloga.

W tym momencie powinnam napisać plany na rok 2014, nie zrobię jednak tego, ponieważ nie chcę zapeszać:) Mam jednak nadzieję, że większość z tego co zaplanowałam spełni się. Wam również życzę abyście odnalazły w sobie SIŁĘ i WIARĘ na realizację Waszych marzeń i pasji. Abyście w tym zwariowanym i szybkim świecie miały CZAS dla siebie i swoich najbliższych. A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA! Mam nadzieję, że ten rok spędzimy razem:)

A oto moje ukochane stylizacje 2013r.

17

IMG_1701

51

61

3

101

81

IMG_3239-kopia-e1372444108685

IMG_8877

IMG_8891

IMG_9002

8-e1369925376269

22

9-kopia

14-kopia

IMG_2031

IMG_1870

2

 Pozdrawiam Was serdecznie:)

Natalia

21 komentarzy “Moje ulubione stylizacje roku 2013.

Dodaj komentarz