Trencz

Dzisiejsza pogoda – z pewnością nie letnia przypomniała mi o elemencie mojej garderoby który kocham  ( jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmiało:)) – o TRENCZU.

Trencz jest jak czarna marynarka, biała koszula lub niebieskie jeansy – podstawowy element garderoby. Nie wychodzi z mody, nie nudzi się po jednym sezonie i wygląda dobrze w zestawieniu z wieloma aktualnymi hitami sezonu.

Kultowy jest oczywiście ten od Burberry. Klasyczny, moim zdaniem najlepiej w czarnym, granatowym a szczególnie beżowym kolorze. O tym, że jest trencz jest ponadczasowy świadczą chociażby poniższe fotki – spójrzcie i zwróćcie uwagę na daty:

1. Lata 60 – te:

2. Lata 70 – te:

3. Lata 90- te:

4. I piękna Kate Moss w reklamie Burberry z kolekcji jesień/zima 1999r:

5. I znowu Kate Moss – tym razem kolekcja jesień/zima – rok 2005:

6. oraz 2007:

7. Tym razem rok 2008 – wiosna/lato:

8. Rok 2009:

źródło: burberry.com

9. A oto trencz z kolekcji wiosna/lato 2012:

źródło: style.com

Ach… uwielbiam trencze od Burberry – uwielbiam oglądać…, ponieważ w mojej szafie nie ma trencza od Burberry ( ich cena powala:) ) – są za to 2 inne – jeden z nich jest bardzo podobny do tego na zdjęciu nr 5:)

Na pewno już niebawem zobaczycie je przy okazji kolejnych stylizacji – jeśli aktualna pogoda się utrzyma to z pewnością bardzo szybko:)

Tymczasem przedstawiam fajne stylizacje ( nie moje ) z trenczami.

źródło: glamour.com

źródło: vogue.co.uk

źródło: thriftytrendsetters.com

Pozdrawiam i życzę lepszej pogody – szczególnie tym, którzy odpoczywają nad morzem:)

3 komentarzy “Trencz
  • Ewa S. pisze:

    Natalia, masz racje. Rowniez moim zdaniem trench jest nieodzownym elementem garderoby. Tez mam ich kilka, w kilku kolorach. Tutaj moge je nosic przez cale pol roku; pasuja do wszystkiego: stroje sportowe, eleganckie, na dzien na wyjscie… Teraz jednak moje trencze sa schowane gleboko w szafie i zostana tam pewnie do polowy listopada… I jak na razie wcale za nimi nie tesknie :)

  • Ewa S. pisze:

    Lato trwaj!!!!!!!!! :)

Dodaj komentarz